Nerezové placatky a butylky

Darujte k Vánocům originální placatku s iniciály.

Logo
Potřebujete poradit?
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

 

  1. Úvod
  2. Doručení jen za 69 Kč
Doprava a platební metody

Zásilkovna: od 79 Kč

Zásilkovna je velmi hustá síť výdejních míst v celé ČR. Doručení na výdejní místo trvá přibližně 2 pracovní dny. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám po odeslání zašleme na email. Dopravné a balné činí v případě platby předem 59 Kč a 99 Kč v případě platby v hotovosti na dobírku. Doba uložení objednávky je 7 dní s možností prodloužení.Česká pošta (Balík do balíkovny):  69 Kč

Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách, kde Vás odbavíme co nejrychleji! Bližší informace naleznete na této stránce České pošty

 

Česká pošta (doporučená zásilka): 79 Kč

Zásilka s doručením na vaší poštovní adresu. Doručení trvá přibližně 1 až 5 pracovních dnů. Pokud vás doručovatel na adrese nezastihne, bude zásilka uložena na vaší poště. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám zašleme emailem. Tuto dopravu lze využít pouze na menší zásilky, zpravidla buď jednu až dvě samostatné placatky, neno jednu placatku v dárkové kazetě. 

 

Česká pošta (balík do ruky): 99 Kč

Zásilka s doručením na vaší poštovní adresu. Doručení trvá přibližně 1-2 pracovní dny. Pokud vás doručovatel na adrese nezastihne, bude zásilka uložena na vaší poště. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám oznámí dopravce. 

 

Doplňkové služby


Vytvoření vizualizace - 100 Kč
Před samotnou výrobou vám připravíme vizualizaci, jak bude vámi dodaný motiv vypadat na vybraném produktu. Následuje odsouhlasení, nebo případná úprava velikosti a umístění. 

Vytvoření grafického návrhu - 250 Kč
Vytvoření grafického návrhu dle vašich požadavků. Následuje jeho odsouhlasení, nebo případná úprava.   

Ostatní grafické práce - 100 Kč / 15 min.
Například retušování fotografie, odstranění pozadí apod. Cena individuální dle časové náročnosti. 

Expresní výroba - 100 Kč 
Vaše objednávka se zakázkovým gravírováním je odbavena prioritně před ostatními objednávkami se zárukou výroby a odeslání nejpozději následující pracovní den od objednání. 

+ gravírování na zadní stranu - 150 Kč
Tuto službu ke své objednávce připojte v případě, že si přejete přidat gravírování také druhé (zadní) strany vybraného produktu.