Dnes můžete využít dopravu ZDARMA v síti výdejních míst PPL Parcelshop.

Možnosti dopravy
Logo
Potřebujete poradit?
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA
  1. Úvod
  2. Akce doprava zdarma
Možnosti dopravy

 

PPL Parcelshop - 0 Kč (akce platí do 31.3.2023)

PPL Parcelshop je síť výdejních míst v celém území ČR. Doručení na výdejní místo trvá přibližně 1 až 2 pracovní dny. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám po odeslání zašleme na email. Dopravné a balné činí v případě platby předem 79 Kč (po celý měsíc březen platí akce doručení zdarma). Doba uložení objednávky je 5 dní.


Česká pošta (Balíkovna):  69 Kč

Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách, kde Vás odbavíme co nejrychleji! Bližší informace naleznete na této stránce České pošty Dopravné a balné činí v případě platby předem 69 Kč a 109 Kč v případě platby na dobírku.
 

Zásilkovna: od 79 Kč

Zásilkovna je síť výdejních míst v celém území ČR. Doručení na výdejní místo trvá přibližně 2 pracovní dny. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám po odeslání zašleme na email. Dopravné a balné činí v případě platby předem 79 Kč a 119 Kč v případě platby na dobírku. Doba uložení objednávky je 5 dní.

 

Česká pošta (doporučená zásilka): 79 Kč

Zásilka s doručením na vaší poštovní adresu. Doručení trvá přibližně 1 až 5 pracovních dnů. Pokud vás doručovatel na adrese nezastihne, bude zásilka uložena na vaší poště. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám zašleme emailem. Tuto dopravu lze využít pouze na menší zásilky, zpravidla buď jednu až dvě samostatné placatky, neno jednu placatku v dárkové kazetě. Dopravné a balné činí v případě platby předem 79 Kč, nebo 119 Kč v případě platby na dobírku. 

 

Česká pošta (balík do ruky): 99 Kč

Zásilka s doručením na vaší poštovní adresu. Doručení trvá přibližně 1-2 pracovní dny. Pokud vás doručovatel na adrese nezastihne, bude zásilka uložena na vaší poště. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám zašleme společně s informací o odeslání objednávy. Dopravné a balné činí v případě platby předem 99 Kč, nebo 139 Kč v případě platby na dobírku. 


PPL - doručení na adresu: 109 Kč

Zásilka s doručením na vaší poštovní adresu. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám zašleme společně s informací o odeslání objednávy. Dopravné a balné činí 109 Kč.


Možnosti platby: 

- bankovním převodem (zdarma)
- platební kartou online (zdarma)
- platebními tlačítky vybraných bank (zdarma)
- dobírkou (neplatí pro objednávky se zakázkovou úpravou) (40 Kč)

 

Doplňkové služby


Vytvoření vizualizace - 100 Kč
Před samotnou výrobou vám připravíme vizualizaci, jak bude vámi dodaný motiv vypadat na vybraném produktu. Následuje odsouhlasení, nebo případná úprava velikosti a umístění. 

Vytvoření grafického návrhu - 250 Kč
Vytvoření grafického návrhu dle vašich požadavků. Následuje jeho odsouhlasení, nebo případná úprava.   

Ostatní grafické práce - 100 Kč / 15 min.
Například retušování fotografie, odstranění pozadí apod. Cena individuální dle časové náročnosti. 

Expresní výroba - 100 Kč 
Vaše objednávka se zakázkovým gravírováním je odbavena prioritně před ostatními objednávkami se zárukou výroby a odeslání nejpozději následující pracovní den od objednání. 

+ gravírování na zadní stranu - 150 Kč
Tuto službu ke své objednávce připojte v případě, že si přejete přidat gravírování také druhé (zadní) strany vybraného produktu.