Nové motivy pro vaši jedinečnou placatku!

Logo
Potřebujete poradit?
(Po-Pá: 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Novinky a blog

Novinky a blog

17.09.2019
Velice nás těší, že máte o placatky s vlastním motivem, takový zájem. V létě jsme evidovali velký zájem především o upomínkové svatební placatky pro rodiče a svědky. V podzimních měsících zase převládají motivy s firemním logem a s blížícími se Vánocemi vyrábíme osobní motivy upravené na mírů.
12.08.2019
Nemohli jsme jim odolat a tak pro vás připravujeme sérií netradičních placatek. Netradiční placatky jsou provedeny v různých podobách, jako například banán, pusa, ryba, dalekohled, fotoaparát atd. Pokud takovou placatku někomu pořídíte, můžete se spolehnout a my vám to i garantujeme, že s ní rozhodn
10.06.2019
Náramkové placatky ocení především dámy, které chtějí originální módní doplněk, ve kterém navíc ukryjí 100 ml oblíbeného alkoholu.
09.05.2019
Čas od času se setkáme s dotazem, jak se starat o placatku, což byl impuls pro tento krátký článek. Novou placatku je vždy potřeba před prvním použitím zevnitř důkladně umýt. K umytí použiívejte vždy jen teplou vodu z vodovodu. Placatku naplňte zhruba do poloviny, uzavřete ji a chvíli s ní třepte. T
25.04.2019
Placatky se svatebním motivem jsou v letošní svatební sezóně opravdu populární a proto stále rozšiřujeme nabídku motivů.
05.03.2019
Tato novinka nás velmi zaujala a proto ji zde věnujeme krátkou pozornost. Na první pohled je to typická placatka. Na zadní straně se však ukrývá otevírací pouzdro na cigarety (nebo třeba na bankovky).
02.02.2019
Do naší nabídky přibyl další krásný kousek, který stojí za zmíňku zde na blogu. Jedná se o dřevěnou dárkovou kazetu, jenž zároveň slouží jako šachovnice. Uvnitř se pak nacházejí šachové figurky a velmi elegantní provedení placatky ve hnědé kožence se čtyřmi panáky ve stejném stylovém provedení.
19.01.2019
Rozšířili jsme nabídku nerezových placatek o placatky s potiskem. Vybírat můžete z našich osvědčených motivů a nebo si u nás nechte vyrobit vlastní personalizovanou placatku. Ať už to bude placatka s vaším jménem, iniciály, jubileem, logem vaší firmy nebo oblíbeného klubu.
Článků na stránku 102030