Tip na dárek? Placatka s gravírovanými iniciály

Logo
Potřebujete poradit?
on-line chat (vpravo dole)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 800,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

Dřevěné vánoční dekorace

Vyrábíme také dřevěné vánoční dekorace se jmény, nebo věnováním. Podívejte se na naší nabídku.

 

  1. Úvod
  2. Doprava a platební metody
Doprava a platební metody

 
 

Akceptované platební metody:

Bankovní převod (bez poplatku), platební tlačítka jednotlivých bank, platba kartou online (bez poplatku), hotově při převzetí - dobírka (+40 Kč, pouze pro objednávky bez zakázkové úpravy). Bezpečné online platby a platby platební kartou pro nás zajišťuje společnost Comgate Platby bankovním převodem provádějte na bankovní účet 2301723615/2010 (Fio banka). Variabilní symbol je vždy číslo vaší objednávky.

 

Zásilkovna: 59 Kč

Zásilkovna je velmi hustá síť výdejních míst v celé ČR. Doručení na výdejní místo trvá přibližně 2 pracovní dny. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám púo odeslání zašleme na email. Dopravné a balné činí v případě platby předem 59 Kč a 99 Kč v případě platby v hotovosti na dobírku. Doba uložení objednávky je 7 dní s možností prodloužení.Česká pošta (Balík do balíkovny): 65 Kč

Balíkovna je nový standard obsluhy služeb na poštách, kde Vás odbavíme co nejrychleji! Bližší informace naleznete na této stránce České pošty

 

Česká pošta (doporučená zásilka): 75 Kč

Zásilka s doručením na vaší poštovní adresu. Doručení trvá přibližně 1 až 5 pracovních dnů. Pokud vás doručovatel na adrese nezastihne, bude zásilka uložena na vaší poště. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám zašleme emailem. Tuto dopravu lze využít pouze na menší zásilky, zpravidla buď jednu až dvě samostatné placatky, neno jednu placatku v dárkové kazetě. Poštovné a balné činí v případě platby předem 75 Kč a 115 Kč v případě platby v hotovosti na dobírku.

 

Česká pošta (doporučená zásilka Express D+1): 85 Kč

Zásilka s doručením na vaší poštovní adresu. Doručení trvá přibližně 1 až 2 pracovní dny. Pokud vás doručovatel na adrese nezastihne, bude zásilka uložena na vaší poště. Pohyb zásilky jemožné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám zašleme emailem. Tuto dopravu lze využít pouze na menší zásilky, zpravidla buď jednu až dvě samostatné placatky, neno jednu placatku v dárkové kazetě. Poštovné a balné činí v případě platby předem 85 Kč a 125 Kč v případě platby v hotovosti na dobírku.

 

Česká pošta (balík do ruky): 129 Kč

Zásilka s doručením na vaší poštovní adresu. Doručení trvá přibližně 1-2 pracovní dny. Pokud vás doručovatel na adrese nezastihne, bude zásilka uložena na vaší poště. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám oznámí dopravce. Poštovné a balné činí v případě platby předem 129 Kč a 169 Kč v případě platby v hotovosti na dobírku.

 

PPL kurýr: 129 Kč

Zásilka s doručením na vaší poštovní adresu. Doručení trvá přibližně 1-2 pracovní dny. Doručovatel vás před doručením kontaktuje telefonicky. Pokud vás doručovatel na adrese nezastihne, pokusí se s vámi domluvit nový termín telefonicky. Pohyb zásilky je možné sledovat pomocí sledovacího čísla, které vám po odeslání zašleme na email. Dopravné a balné činí v případě platby předem 129 Kč a 169 Kč v případě platby v hotovosti na dobírku.